НАГРАДИ

 
 



НОМИНАЦИИ / NOMINATIONS



Международното жури на SMILE ART FEST в състав: Анатолий Станкулов – председател, Красимира Панчева – представител на генералния спонсор на фестивала „Пощенска банка“, Юлия Борчева – директор на фондация „Имеон-Балкани“, Кристиан Топан – карикатурист, президент на FECO – Румъния, Махмут Акгюн – карикатурист, главен секретар на Дружеството на турските карикатуристи, Ялмур Тезджан, Турция – художник, Нежна Филипова карикатурист, Илиан Савков – карикатурист, Юлиан Станкулов – художник, криейтив директор на фондация „Имеон-Балкани“.

International jury of  SMILE ART FEST: Anatoly Stankulov moderator, Krasimira Pancheva representative of the general sponsor of the festival "Postbank", Julia Borchevа Director of  Foundation "Imeon-Balkan", Christian Topan cartoonist, president of FECO Romania, Mahmut Akgün cartoonist, general secretary of the Association of Turkish Cartoonists, Yağmur Tezcan Turkey – artist, Nezhna Filipova – cartoonist, Ilian Savkov cartoonist, Yulian Stankulov artist, Creative Director of Foundation "Imeon-Balkans".


    
Дом на културата Борис Христов" Пловдив
Culture House "Boris Hristov" Plovdiv




Дестинация България Дестинация Балкани
Destination Bulgaria Destination Balkans 


 
Ивайло Цветков България / Ivaylo Tsvetkov Bulgaria

 
Дору Аксинте Румъния /  Doru Axinte Romania

Николае Ленгер Румъния / Nicolae Lengher Romania

Ищван Келемен Унгария / Istvan Kelemen Hungary


Алла и Чавдар Георгиеви България / Alla and Chavdar Georgievi Bulgaria

Ливиу Станила Румъния  / Liviu Stanila Romania

Ердоган Башол Турция / Erdoğan Başol Turkey

Валерий Момот Украйна / Valeriy Momot Ucraine

Горан Челичанин Сърбия / Goran Chelichanin Serbia


 
Николае Листес Хърватия / Nicolae Listes Croatia





Пощенско изкуство
Mail Art

 
 Трайко Попов България  / Trayko Popov Bulgaria  


Николае Ленгер Румъния / Nicolae Lengher Romania

Ливиу Станила Румъния  / Liviu Stanila Romania


Ивайло Цветков България / Ivaylo Tsvetkov Bulgaria

 
Григорис Георгиу Гърция / Grigoris Georgiou Greece

 Бернар Бутон Франция / Bernard Bouton France

Чавдар Николов  България / Chavdar Nikolov Bulgaria



Дестинация Бъдеще 
Destination Future 


 
Лука Лагатор – Черна Гора / Luka Lagator Montenegro

Габриелe Корви Италия / Gabriele Corvi Italy

  
Павел Константин – Румъния / Pavel Constantin Romania 

 
Клаус Питер Австрия / Klaus Pitter Austria

 
Ливиу Станила Румъния / Liviu Stanila Romania        

Трайко Попов България / Trayko Popov Bulgaria


 
Миро Георгиески Македония / Miro Georgieski Macedonia
 

 
Щефан Ясновски – Германия / Steffen Jahsnowski – Germany

 
Ищван Келемен Унгария / Istvan Kelemen Hungary

Никола Георгиев-Кайо България / Nikola Georgiev-Kayo – Bulgaria


Майя Чолакова България / Maya Cholakova Bulgaria

Фуркат Османов Узбекистан/ Furkat Osmanov Uzbekistan